Antykwariat fantastyka literatura piękna

Wydawnictwo Czytam tam
Skup książek Moje konto Koszyk Nasze sklepy Nasze Allegro Jak kupować? Regulamin O Antykwariacie Kontakt

Szukaj

Szukam książki

Szukam książki

Jak kupować

 

 

Sposoby oznaczania książek

Książki oferowane w antykwariacie posiadają oznaczenia i opisy stanów technicznych, których oceny dokonują pracownicy antykwariatu z wieloletnim doświadczeniem. Antykwariat NIE SPRZEDAJE książek zniszczonych i wybrakowanych.
Stan NOWA – książka nie nosząca żadnych śladów użytkowania, książka identyczna z „księgarnianą” – ocena 6
Stan BARDZO DOBRY – książka pochodząca z „drugiej ręki”, bez większych śladów używania, bez jakichkolwiek uszkodzeń lub mankamentów – ocena 5
Stan DOBRY – książka pochodząca z „drugiej ręki”, z opisanymi dokładnie uszkodzeniami i śladami używania – zabrudzenia, minimalne uszkodzenia mechaniczne itp - ocena 4
Stan ŚREDNI – książka pochodząca z „drugiej ręki”, z opisanymi dokładnie uszkodzeniami i śladami używania – zabrudzenia, poważniejsze uszkodzenia mechaniczne – ocena 3

Osobno opisane są stany techniczne obwolut książek, o ile istnieje taka konieczność.

Ocena książek zawsze jest subiektywna i odnosi się również do lat wydania - inne znaczenie będzie miał stan "DOBRY" przy książce 2 letniej inne przy 120 letniej :)

 

Koszt przesyłki

Książki wysyłane są za pośrednictwem INPOST- Firma ta, gwarantuje doręczenie paczki do odbiorcy w ciągu 48h od momentu nadania (liczą się tylko dni robocze).


Koszta wysyłki są zryczałtowane. Niezależnie od ilości zamówionych książek, przesyłki do 20 kg wynoszą odpowiednio:

- przesyłka INPOST (Paczka48) - 14,00 PLN

- przesyłka INPOST pobranie (Paczka48) - 19,00 PLNPrzesyłki zagraniczne ustalane są indywidualnie według wagi i taryfikatora Poczty Polskiej

 

 

Sposoby płatności

Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:

- przed wysyłką: po złożeniu zamówienia należy dokonać wpłaty na konto antykwariatu. Należy wpłacić CAŁOŚĆ kwoty zamówienia wraz z kosztami przesyłki.

 

-  przy odbiorze: należność pobiera listonosz lub kurier
 

- Przelewem za pośrednictwem Multitransfer 
 

- Płatność kartą kredytową przez PAYu
 

System payu.pl umożliwia dokonywanie przelewów bankowych. Jeśli posiadasz internetowe konto w:

 

   

 

Zapłać przez payu.pl lub bezpośrednio na konto Antykwariatu.
 

- przelewem bankowym na konto sklepu – posiadaczy kont w mBank zapraszamy do szybkiej płatności za pośrednictwem mTransfer. Numer konta bankowego:

 

Mbank:
97 1140 2017 0000 4302 0628 7074

Maciej Kamieński - ILGATTO
ul. Zajęcza 9 lok. 9, 00-351 Warszawa,

UWAGA.

Ważna informacja dla kupujących. Prosimy o dokonywanie wpłat na nasze konto dopiero PO złożeniu zamówienia. W przeciwnym razie nie będziemy mogli zidentyfikować wpłaty od Państwa.

 

Wykonanie przelewu z zagranicy na rachunek w mBanku

Jeżeli chcesz wykonać taki przelew, podaj:

 

Czas realizacji

Czas realizacji zamówienia wynosi 1-3 dni roboczych. Jest to czas, który upływa od złożenia zamówienia do chwili wysłania zamówionych towarów ze sklepu, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze.

 

 

Punkty rabatowe

PUNKTY RABATOWE - zasady naliczania i korzystania z rabatów
Każda wydana złotówka na zakup książki (bez kosztów wysyłki) przynosi kupującemu PUNKTY RABATOWE pod warunkiem zalogowania się do serwisu antykwariatu przed złożeniem zamówienia.
1 zł = 10 pkt.
Po przekroczeniu przez Klienta 3000 punktów sklep przyznaje jednorazowy 15% rabat na kolejny zakup. Rabat przyznawany jest każdorazowo po przekroczeniu kolejnych 3000 punktów. Punkty rabatowe nie są naliczane dla zamówień objętych rabatem. Rabaty i promocje nie są łączone.

 

 

Dane osobowe

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.), jest Maciej Kamieński - ILGATTO ul. Zajęcza 9 lok. 9, 00-351 Warszawa.
Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji Pani/Pana zamówień, marketingu produktów i usług Antykwariatu Warszawskiego w tym przesyłania informacji dotyczącej oferty handlowej Antykwariatu Warszawskiego oraz w celach analitycznych i statystycznych.

Równocześnie informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do danych osobowych, prawo ich poprawiania, a także w przypadkach określonych w art. 32 ust. 1 pkt. 7 i 8 ustawy o ochronie danych osobowych, prawo wniesienia umotywowanego żądania zaprzestania  przetwarzania danych oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych lub wobec przekazywania danych innemu administratorowi danych osobowych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne lecz są one niezbędne do realizacji złożonego przez Panią/Pana zamówienia.
 

do góry

 

Najczęściej zadawane pytania

Pytanie 1: Czy mogę odebrać zakupione książki osobiście ?

Odpowiedź 1: Oczywiście TAK. Po zaznaczeniu, podczas dokonywania zamówienia, opcji "odbiór osobisty", zapraszamy Klientów do odbioru książek, w wybranym punkcie.

Pytanie 2: Kiedy dotrze do mnie zamówienie ?

Odpowiedź 2: Zazwyczaj Poczta Polska potrzebuje na doręczenie przesyłki 1-3 dni roboczych. Czasem niestety, z niewiadomych przyczyn czas ten wydłuża się nawet do 2 tygodni. Prosimy o kontakt z nami w przypadku braku otrzymania przesyłki. Z naszej strony dołożymy wszelkich starań, by poczta "odnalazła" zgubę.

Pytanie 3: Chcę złożyć zamówienie ale chcę zapłacić przy odbiorze listonoszowi. Można tak zrobić?

Odpowiedź 3: TAK

 

 

Skup książek

Kupujemy pojedyńcze książki oraz całe biblioteki i księgozbiory a także stare pocztówki.
Jak można sprzedać nam książki?
Jeżeli książki znajdują się na terenie Warszawy i jest ich większa ilość to możemy dojechać do Państwa do domu. Na miejscu przeglądamy oferowane ksiażki lub pocztówki. Wybieramy spośród nich te, które nas interesują. Wybrane książki wyceniamy i składamy Państwu naszą propozycję. Jeśli cena odpowiada obu stronom wypłacamy gotówkę i zabieramy książki. Jeśli, z różnych przyczyn, nie dochodzimy do porozumienia, wtedy Państwo zostają ze swoimi książkami a my z pieniędzmi.

Jeśli jesteście Państwo spoza Warszawy a posiadacie duży księgozbiór prosimy o kontakt telefoniczny 728 550 191


Jeśli książek jest mniejsza ilość lub zależy Państwu na czasie - zapraszamy do naszego antykwariatu Aleje Jerozolimskie 55 lok 1 pn-pt 11-19, soboty 10-14. W antykwariacie również dokonujemy wyceny i kupujemy interesujące nas książki "od ręki", płacąc gotówką

Szczegółowe informacje pod numerami telefonów:

535 332 921

728 550 191

Płacimy na miejscu i gotówką
Dojazd do Klienta bezpłatny
Uczciwe ceny i możliwość negocjacji
Nie wyceniamy książek telefonicznie

Logowanie

E-mail*
Hasło*

Aktualności

Szanowni Klienci :)

 

Nasz sklep stacjonarny w Alejach Jerozolimskich 55 lok.1. działa w godzinach 11:00-14:00 i 16:00-18:00 od poniedziałku do piątku. Zapraszamy serdecznie :)

 


poczytaj o tym...

gdzie staramy się umieszczać rzeczy związane z szeroko rozumianym "czytelnictwem" :)

https://www.facebook.com/antykwariatwarszawski1

 


poczytaj o tym...

 W tej chwili mamy już w ofercie ponad 25000 tytułów książek. Wszystkie dziedziny, wiele książek unikalnych, dużo w stanie nowym lub praktycznie nowym. Nasz dział anglojęzyczny tez się rozrasta. Zapraszamy :)


poczytaj o tym...

Dodane książki z okresu

Od: *
Do: *

Szukam/sprzedam książkę

Reklama

Chcesz spredać ksiązki? Zadzwoń do nas!

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o najnowszych produktach i ofertach wpisz poniżej swój e-mail i kliknij zapisz.

*

Formy płatności

multitransfer payu.pl

www.antykwariat.waw.pl
Proszę czekać - trwa ładowanie treści