Proszę czekać - trwa ładowanie treści

Antykwariat fantastyka literatura piękna

KAKTUS W SERCU

Kod produktu: 70188
KAKTUS W SERCU
Tytuł: KAKTUS W SERCU
Autor: BARBARA JASNYK
Wydawnictwo: W.A.B.
Rok wydania: 2008
Format książki: 195 x 125 mm
Ilość stron: 221
ISBN: 9788374145374
Okładka: miękka
Stan ogólny:

bardzo dobry

Uwagi: lekkie przybrudzenia boków
Punkty rabatowe: 100 pkt.
Cena: 10,00 zł

Poleć znajomemu poleć
Zadaj pytanie sprzedawcy pytanie

Opis książki

Tego w Polsce jeszcze nie było! Basia Jasnyk z popularnego serialu "Teraz albo nigdy!" debiutuje jako pisarka? i to nie tylko na ekranie. Jej książka trafia do prawdziwych księgarń!
Czysta jest tylko wódka - mawia Baron, redaktor naczelny nastawionego na sensację tygodnika "Podgląd". Pracuje w nim Wiktor - mistrz w pstrykaniu kompromitujących zdjęć, ulubieniec Barona i Pani Prezes, która ostrzy ząbki na przystojnego fotografa? Od kilku lat związany jest z Anią. Dziewczyna pisze dla "Podglądu", jednak niemal każdy jej tekst spotyka się z niewybredną krytyką naczelnego. Wreszcie udaje jej się spotkać z nieosiągalną dla dziennikarzy gwiazdą. Przygotowuje świetny materiał. Teraz Baron nie powinien jej nic zarzucić. A jednak? W ciężkich chwilach wspiera ją Magda - ekscentryczna projektantka mody, której nowa kolekcja robi furorę na warszawskich wybiegach. Coraz częściej pojawia się też znany spiker radiowy Art. Jego głos towarzyszy Ani podczas samotnych nocy, gdy jej chłopak znów dostał "robotę". Wkrótce Wiktor będzie musiał wybrać, co jest dla niego ważniejsze: miłość czy upragniona statuetka prestiżowej nagrody?

Basia Jasnyk ma lekkie pióro. Pisze dowcipnie, barwnie i wciągająco. Jej bohaterowie są jak z życia wzięci, co nie znaczy, że są porte-parole serialowych postaci. Istnieją pewne subtelne analogie? Ich odkrycie niech będzie wyzwaniem dla uważnego widza i czytelnika.