Proszę czekać - trwa ładowanie treści

Antykwariat fantastyka literatura piękna

MŁODY MESJASZ

Kod produktu: 99392
MŁODY MESJASZ
Tytuł: MŁODY MESJASZ
Autor: ANNE RICE
Wydawnictwo: INNE
Rok wydania: 2007
Format książki: 20 x 130 mm
Ilość stron: 380
ISBN: 9788375698831
Okładka: miękka
Stan ogólny:

dobry

Uwagi: otarcia okładki
Punkty rabatowe: 160 pkt.
Cena: 16,00 zł

Poleć znajomemu poleć
Zadaj pytanie sprzedawcy pytanie

Opis książki

 Najbardziej zaskakujące dzieło Anne Rice. Mistrzyni powieści grozy, autorka słynnego cyklu "Kroniki wampirów", w wyniku swojego nawrócenia stworzyła książkę o dziejach dorastającego Jezusa! Przemiana życiowa autorki wpłynęła na fabułę i kontekst jej powieści, a literackie możliwości i elektryzujący styl pisania pozostały na wysokim poziomie.

 
Jakim dzieckiem był Jezus? Czy chorował, bawił się i śmiał jak każdy inny chłopiec? Kiedy i jak odkrył, że jest Synem Boga? Jak dojrzewali do tej myśli Józef i Maryja? Jak żyła i jak radziła sobie z tą tajemnicą najbardziej wyjątkowa rodzina w dziejach świata? Czy mieli wątpliwości? Kto z najbliższych wiedział, kto się domyślał, a kto nie wierzył? Książka znakomicie prowadzi nas przez ten świat frapujących pytań i odpowiedzi.
 
"Młody Mesjasz" to opowieść o niezwykłych wydarzeniach z życia siedmioletniego Jezusa, które każą mu zadać sobie pytanie: "Kim jestem?" Uświadamia nam, że bez refleksji nad życiem młodego Mesjasza nie da się zrozumieć ewangelicznej prawdy o jednoczesnym bóstwie i człowieczeństwie Jezusa. Pasjonująca książka, na podstawie której zrealizowano głośny film z gwiazdorską obsadą.