Proszę czekać - trwa ładowanie treści

Antykwariat fantastyka literatura piękna

NAKARMIĆ WILKI

Kod produktu: j061607
NAKARMIĆ WILKI
Tytuł: NAKARMIĆ WILKI
Autor: MARIA NUROWSKA
Wydawnictwo: W.A.B.
Rok wydania: 2010
Format książki: 195 x 120 mm
Ilość stron: 254
ISBN: 9788377478912
Okładka: miękka
Stan ogólny:

bardzo dobry

Punkty rabatowe: 90 pkt.
Cena: 9,00 zł

Poleć znajomemu poleć
Zadaj pytanie sprzedawcy pytanie

Opis książki

Kasia, absolwentka warszawskiej SGGW, przyjeżdża w Bieszczady, by zebrać materiał do pracy doktorskiej o wilkach. W stacji naukowej przebywają już Olgierd i Marcin. Mężczyźni nie wierzą, że ich nowa towarzyszka wytrzyma trudy życia w lesie. Kasia jednak okazuje się osobą nie tylko odporną na niewygody, ale też wyjątkowo odważną.
Pierwsza nocna obserwacja wilków staje się początkiem wielkiej fascynacji Katarzyny, a kolejne, coraz bliższe spotkania z watahą sprawiają, że między dziewczyną a wilkami wytwarza się niemal mistyczną więź. W jej obliczu wszystkie miejskie rozczarowania tracą znaczenie. Kasia angażuje się obronę okrytych złą sławą zwierząt, sprowadza do pobliskiej wsi owczarki podhalańskie, mające odstraszać drapieżniki i trzymać je z dala od ludzkich zagród.
W końcu wchodzi w drogę miejscowemu kłusownikowi, narażając własne życie. W tym samym czasie między nią a Olgierdem rodzi się uczucie. "Nakarmić wilki" to powieść, jakiej dotąd w Polsce nie było. W pisarstwie Marii Nurowskiej pojawił się nowy, intrygujący temat.