Proszę czekać - trwa ładowanie treści

Antykwariat fantastyka literatura piękna

DIAGNOSTYKA KARMY - TOM 11

Kod produktu: G0404
DIAGNOSTYKA KARMY - TOM 11
Tytuł: DIAGNOSTYKA KARMY - TOM 11
Autor: SIERGIEJ ŁAZARIEW
Wydawnictwo: INNE
Rok wydania: 2015
Format książki: 200 x 130 mm
Ilość stron: 212
ISBN: 9788364740114
Okładka: miękka
Stan ogólny:

bardzo dobry

Uwagi: stan doskonały
Punkty rabatowe: 290 pkt.
Cena: 29,00 zł

Poleć znajomemu poleć
Zadaj pytanie sprzedawcy pytanie

Opis książki

Tom 11 - Zakończenie dialogu

Oto 11 tom z serii książek Siergieja Łazariewa "Diagnostyka karmy", noszący podtytuł "Zakończenie dialogu". Jak we wcześniejszych częściach serii, autor odpowiada w niej na interesujące pytania swoich czytelników. We wstępie książki czytamy:

"Świat jest wspaniały.

Jest wspaniały w każdym swoim przejawie, wspaniały w swojej istocie, bo jest Boski.

Ponieważ każda sytuacja prowadzi do miłości i Boga, to w żadnej sytuacji nie mamy prawa rezygnować z miłości, uśmiechu, radości i optymizmu.

Jeśli zachowujemy takie spojrzenie na świat, to zaczynamy prawidłowo oceniać to, co się dzieje i jest nam łatwiej zauważyć, jak łączą się przyczyny ze skutkami. Prawidłowy światopogląd rozszerza także nasze możliwości związane ze zmianą otaczajacego świata."

W tej książce, odpowiadając na pytania, które mnie nurtują, próbowałem to robić właśnie z takiej pozycji. Zrozumiełem, że nie mogę udzielać ścisłych, suchych, akademickich odpowiedzi, aby Czytelnik mógł po prostu wypełniać moje zalecenia, o niczym nie myśląc. Odwrotnie, chciałem, aby Czytelnik myślał i próbował zrozumić świat razem ze mną. Mam nadzieję, że mi to się udało".