Proszę czekać - trwa ładowanie treści

Antykwariat fantastyka literatura piękna

WROTA ŚWIATÓW. ZŁA PIOSENKA

Kod produktu: 03214
WROTA ŚWIATÓW. ZŁA PIOSENKA
Tytuł: WROTA ŚWIATÓW. ZŁA PIOSENKA
Autor: TOMASZ PACYŃSKI
Wydawnictwo: Runa
Rok wydania: 2004
Format książki: 185 x 125 mm
Ilość stron: 399
ISBN: 83-89595-06-0
Okładka: miękka
Stan ogólny:

bardzo dobry

Uwagi: marginalne zagięcia rogów okładki
Punkty rabatowe: 250 pkt.
Cena: 25,00 zł

Poleć znajomemu poleć
Zadaj pytanie sprzedawcy pytanie

Opis książki

Wrota światów. Zła piosenka - Po zniknięciu Matcha świat wokół puszczy Sherwood pozornie wraca do ładu. W mieście pojawia się nowy szeryf, dla odmiany człek uczciwy i praworządny, który postanawia ukrócić grabieże i zapanować nad chaosem. Także Ramirez i trupa kuglarzy próbują jakoś porządkować sobie życie. Jednak wszyscy mają poczucie klęski.

Są przekonani, że Match zginął, a śmierć wiedźmy, uratowanej od stosu, po raz kolejny pokazuje, jak bezsensowny był ich atak na Nottingham. W innym świecie również nie układa się pomyślnie. Wprawdzie magia przemienia Jasona, potęgując jego zdolności, ale życie pomiędzy Starszymi Ludami nie jest bynajmniej sielanką.

Na domiar złego Basile za sprawą magii gwałtownie nabrał rozumu i buntuje się przeciwko przyjacielowi. Match, który ponownie powraca do puszczy Sherwood, aby dokonać zemsty i tym razem nie bawić się w żadne szlachetne fanaberie, ale zwyczajnie ukatrupić nieprzyjaciół, oczywiście nie zdaje sobie sprawy, jak wiele się w międzyczasie zmieniło.