Proszę czekać - trwa ładowanie treści

Antykwariat fantastyka literatura piękna

EMOCJONALNE WAMPIRY W PRACY

Kod produktu: M7381
EMOCJONALNE WAMPIRY W PRACY
Tytuł: EMOCJONALNE WAMPIRY W PRACY
Autor: ALBERT J. BERNSTEIN
Wydawnictwo: Rebis
Rok wydania: 2019
Format książki: 225 x 150 mm
Ilość stron: 352
ISBN: 9788380624702
Okładka: miękka
Stan ogólny:

bardzo dobry

Punkty rabatowe: 210 pkt.
Cena: 21,00 zł

Poleć znajomemu poleć
Zadaj pytanie sprzedawcy pytanie

Opis książki

 Pracujesz z wampirami? Naucz się przed nimi bronić!

Pracujesz z emocjonalnymi wampirami? Naucz się przed nimi bronić! Współpracownicy, szefowie, podwładni - emocjonalne wampiry można spotkać w każdej firmie na wszystkich szczeblach hierarchii. Wysysają z ciebie energię i wprowadzają niezdrową atmosferę, co utrudnia pracę. Autor dowcipnie i przystępnie opisuje odmiany wampirów występujące w miejscu pracy. Dowiesz się m.in., jak sobie radzić z:
- typami aspołecznymi, które w poszukiwaniu mocnych wrażeń nie cofną się przed niczym, nawet przed agresją;
- menedżerami, dla których pozory są ważniejsze niż rzeczywistość, a problemy rozwiązuje się za pomocą wystąpień motywacyjnych;
- obsesyjno-kompulsywnymi maniakami kontrolowania;
- narcystycznymi szefami, którzy są przekonani, że świat kręci się wokół nich.
Emocjonalny wampir jako kolega czy podwładny może być męczący i irytujący, lecz jako człowiek u władzy staje się naprawdę niebezpieczny - może złamać ci karierę lub upodobnić cię do siebie. Nie bądź bezbronny, naucz się rozpoznawać sygnały ostrzegawcze i eliminować zagrożenie dzięki "Emocjonalnym wampirom w pracy".
Dr Albert J. Bernstein to uznany psycholog kliniczny, a także felietonista i doradca biznesowy. Jest współautorem książek "Trudni współpracownicy" i "Dinozaury są wśród nas. Jak sobie radzić z nimi w pracy". Po sukcesie własnej książki "Emocjonalne wampiry" (REBIS, 2004, 2013) napisał jej kontynuację "Emocjonalne wampiry w pracy".