Antykwariat fantastyka literatura piękna

Wydawnictwo Czytam tam
Skup książek Moje konto Koszyk Nasze sklepy Nasze Allegro Jak kupować? Regulamin O Antykwariacie Kontakt

Szukaj

wyszukaj tylko w grupie "Poradniki"

Szukam książki

Szukam książki

Logowanie

E-mail*
Hasło*

Aktualności

2020-04-30

Zmiany od 4 Maja

 Szanowni Państwo 

Od 04.05.2020 otwieramy się praktycznie normalnie (ciut skrócone godziny) z Antykwariatem Stacjonarnym w Alejach. Zapraszamy i z książkami do sprzedania i na zakupy do nas :) Oczywiście cały czas działa nasz sklep internetowy.

Godziny otwarcia 11:00 -14:00 i 16:30-18:00 (14-16:30 antykwariat będzie zamknięty byśmy mogli zdezynfekować wszystko, zrealizować wysyłki i wpuścić znów Państwa w sterylne miejsce) 


poczytaj o tym...

2020-03-16

Nadal działamy :)

Postanowiliśmy ratować dziurę budżetową i pracujemy, jak długo się da :)
Nie planujemy zamykać, ograniczamy tylko - dla wspólnego bezpieczeństwa - możliwość zakupu bezpośrednio w Antykwariacie, ale całą ofertę mamy w naszym sklepie na stronie www.antykwariat.waw.pl. Wszystkie zakupione pozycje możemy wysłać do Państwa lub przygotować do odbioru osobistego w naszym Antykwariacie przy Alejach Jerozolimskich 55 lok 1 (wydawanie zamówień ograniczyliśmy do godzin 11.00-12:00 i 16:30-17:30, od poniedziałku do piątku). Wszystkie przesyłki wysyłamy Inpostem lub pocztą pod "Wasze drzwi" - więc nie ma konieczności wychodzenia z domu, by je odebrać. Mamy spory zapas ostatnio kupionych książek, które sukcesywnie dodajemy do systemu, ku Państwa i naszej uciesze :) Cały, na bieżąco wzbogacany księgozbiór Antykwariatu Warszawskiego udostępniamy na naszej stronie www.antykwariat.waw.pl .


poczytaj o tym...

Szanowni Klienci :)

 
Od dnia dnia 16.03.2020 nasz punkt w Alejach Jerozolimskich 55 będzie otwarty tylko i wyłącznie pod odbiory zamówień w godzinach 11:00-12:00 i 16:30-17:30. W tym okresie całą sprzedaż prowadzimy przez nasz Sklep Internetowy www.antykwariat.waw.pl - wszystkie zamówienia wysyłkowe realizujemy normalnie, wszystkie zamówienia i zakupy z odbiorem osobistym można odebrać w podanych wyżej godzinach lub możemy je dla Państwa "przetrzymać" aż sytuacja związana z epidemią pozwoli na odbiór osobisty. W tym okresie wstrzymujemy wszelkie zakupy książek. 
 
Analizując sytuację jak również zalecenia Rządu będziemy do nich dostosowywać naszą działalność. Na pewno z wyprzedzeniem będziemy informowali o wszelkich zmianach byście mieli Państwo szansę zareagować na nie. 

Życzymy wszystkim wszystkiego co najlepsze i przekazujemy masę pozytywnej energii, ufając, że wkrótce wszystko wróci do "normalności" :)

poczytaj o tym...

Dodane książki z okresu

Od: *
Do: *

Szukam/sprzedam książkę

Reklama

Chcesz spredać ksiązki? Zadzwoń do nas!

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o najnowszych produktach i ofertach wpisz poniżej swój e-mail i kliknij zapisz.

*

Formy płatności

multitransfer payu.pl

www.antykwariat.waw.pl
Proszę czekać - trwa ładowanie treści